0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Nebility Жените Сауна Пот Одговараат На Тежината Половината Тренер Кошула Тренингот Врвот Жешка Пот Јакна Патент Долг Ракав Shaper

Nebility Жените Сауна Пот Одговараат На Тежината Половината Тренер Кошула Тренингот Врвот Жешка Пот Јакна Патент

DEN 599.76
Това е достапна

Износот

МЕРКА ПОЛОВИНАТА и го ИЗБЕРЕ НАЈДОБРИОТ ГОЛЕМИНА : ве молиме мерка вашиот половината(1 инч над папокот),тогаш се однесуваат на лево Големина на Табелата Слика, ако сите идеи,pls контактирајте со нас прв т се искинале лесно и издржливи.Надградена пот сауна костум нема непријатна миризба и нема алергија,својот лесен и мал простор,лесно да бидат спакувани во вашата салата торба,практично вежбање.Нејзиното подобро да се мијат после секоја употреба,особено по тренингот.Рака мие т се искинале лесно и издржливи.Надградена пот сауна костум нема непријатна миризба и нема алергија,својот лесен и мал простор,лесно да бидат спакувани во вашата салата торба,практично вежбање.Нејзиното подобро да се мијат после секоја употреба,особено по тренингот.Рака мие & висат сува,НЕМА машина за миење/хлор/НЕ присилува,да ги задржи Формата & Еластичност.

За стоката

Слична стока во категоријата