0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
URSEXYLY Жените Сауна Пот Панталони Топла Термо Фитнес Тренингот Leggings Фитнес Вежби Capri Висока Половината Drawstring Обука Панталони

URSEXYLY Жените Сауна Пот Панталони Топла Термо Фитнес Тренингот Leggings Фитнес Вежби Capri Висока Половината

DEN 575.76
Това е достапна

Износот

Рака мие во студена вода со благ детергент и нека се исуши.Зголемување на телесната температура промовира протокот на крвта за да се зголеми температурата за да се загрее вашиот јадро тело.ПРОЗРАЧНА ПАТЕНТ ЏЕБ&СТИЛСКИ ИЗГЛЕД : фитнес спортски capris е удобно лабава-одговара дизајн, ќе се обезбеди максимална трајност и перформанси, windproof и водоотпорен да се задржи вашето тело топло, многу светлина и кул да се носат.Премиум полимерни материјали и работи како и сауна ефект да се доживее врти топлината на секој тренингот да се промовира потење & здрава вежба.Тоа може брзо да произведе топлина одраз & циркулација,топло вашиот јадро тело и собирање на топлина за потење, а тоа е дневна вежби и вежбате, согорувате повеќе калории, во комбинација со здрава посна исхрана и пијат многу вода за побрзо губење на тежината.Сауна ефект ви помага пот 5 Пати повеќе за да се ослободи од половината течности.Подобро да се мијат после секоја употреба,особено по тренингот за свежа.

За стоката

Слична стока во категоријата