0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
На југот На Франција Сапуни француски Бланширан Овална Сапун, Качување Wild Rose 6 oz2

На југот На Франција Сапуни француски Бланширан Овална Сапун, Качување Wild Rose 6 oz2

DEN 333.36
Това е достапна

Износот

На југот На Франција Качување Wild Rose Овална Сапун е комбинација на природни глицерин со органски шеј путер да ја напуштат вашата кожа мека и длабоко moisturized.Нашиот сите-растителни сапун е тројно бланширан во Марсеј традиција за уживање, чистење искуство.Масло од кокос и издржливо палмово масло се создаде крем, луксузни пенливата со свеж мирис на качување диви рози.

За стоката

Слична стока во категоријата