0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
CENCIRILY Бебе Момчиња Девојчиња Сандали Гумен Ѓон Одење Патики СТП Кожа Прво Одење на Младата Цртан филм Влечки Креветчето Чевли

CENCIRILY Бебе Момчиња Девојчиња Сандали Гумен Ѓон Одење Патики СТП Кожа Прво Одење на Младата Цртан филм Влечки

DEN 191.76
Това е достапна

Износот

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Гумен ѓон.Пета мерки околу 4.72 инчи". 【МАТЕРИЈАЛ】Висок Квалитет на СТП Кожа Горниот,Памук Обвивка,Мека Гума Единствена Изработка на Мало Бебе на Прошетка Безбедно и Непречено. 【ЛЕСНО се НОСАТ Insole Должина : 11 Cm/4.33 Inches Size 2 : Препорачана Возраст : 6-12 Месеци; Insole Должина : 12 См/4.72 Inches Size 3 : Препорачана Возраст : 12-18 Месеци; Insole Должина : 13 Cm/5.12 Inches Please Овозможи 0.5-1 См Разликува Поради Прирачник за Мерење.【Забелешка】 : Ние Обезбеди Општи Возраст Препораки за Секоја од Нашите Големини, Но во Секое Бебе е Уникатен!Ве молиме Мерка на Вашето Бебе копито за Најдобри Можни се Вклопуваат.Покрај тоа Може да биде Мало Боја Отстапување се Должи на Различни Прикази.100% Задоволството Гарантира Нула Кавга Враќа - Ќе Ги Врати Вашите Чевли За Било Каква Причина.

За стоката

Слична стока во категоријата