0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Бебе Момче Сандали Девојка Чевли мека Против Пролизгување Единствена Деца Првиот Вокер Младата Сандали за бебе момче (0-18 Месеци)

Бебе Момче Сандали Девојка Чевли мека Против Пролизгување Единствена Деца Првиот Вокер Младата Сандали за бебе

DEN 239.28
Това е достапна

Износот

Гумен ѓон.Пета мерки околу 4.72 инчи". 【УДОБНО】Бебе сандали направени на СТП кожа ткаенини,Гумен Ѓон.Безбедност тестирани за квалитет Без Никаква Стимулација на Кожата на Бебето е на Нозе. 【ЛЕСНО】Прилагодливи кука и јамка затворање го Прави Нашето бебе момче сандали Лесно да се Стави на,полетување,и ќе Остане на. 【МОДА】TOBEBEGO бебе чевли се одлични за внатрешна и надворешна секојдневна употреба.Индексирање,Играње,Одење.Најдобри Роденденски подарок за Новороденче. 【ГОЛЕМИНА】Младата сандали имаат три големини,погоден за бебиња од 0 - 18 месеци.Возраста е само за референца,ве Молиме мерка на вашето бебе нозете прво, се однесуваат на големината на табелата,изберете вистинската големина. 【ГАРАНЦИЈА】Ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви ги даде одговор како е можно поскоро.големина 0-6 Месеци Младата : Insole Должина : 11 cm/4.33 инчи.големина на 6-12 Месеци Младата : Insole Должина : 12 см/4.72 инчи.големина 12-18 Месеци Младата : Insole Должина : 13 cm/5.12 инчи.TOBEBEGO е модерен бебе чевли бренд.Ние продаваме бебе чевли : патики, moccasins,сандали, мокасини,станови мери џејн, памук чевли, booties, влечки.Мека и дише ткаенина, не се лизга сол погодна за 0 до 24 месеци.големина 0-6 Месеци Младата : Insole Должина : 11 cm/4.33 inchessize 6-12 Месеци Младата : Insole Должина : 12 см/4.72 inchessize 12-18 Месеци Младата : Insole Должина : 13 cm/5.12 инчи*Рака мерка можеби 0.2-0.5 cm/0.1-0.2 инчи неточност.Ви благодариме за вашето разбирање!.

За стоката

Слична стока во категоријата