0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
ToolUSA 50 ПарчеS Куки | 1.25 & 1.50 Инчи

ToolUSA 50 ПарчеS Куки | 1.25 & 1.50 Инчи

DEN 291.60
Това е достапна

Износот

Овие 50 куките се во 2 големини : 1/8 x 1-1/4 инчи и 5/32 x 1.50 инчи (25 секоја големина).Овие челик куки тежат околу 1 унца секој - тешки & трајни.Овие куки обезбеди одличен начин да се откажам вашиот алатки и други предмети.Тие може да обезбеди привремено линк помеѓу јажиња или синџири.Тие се одлични местење на хардвер, погоден за индустрија или го користите дома.Овие "S" куки се одлични за бесење едно од друго, и формирање на привремена врска помеѓу два објекти, како јаже или синџир.Тие се направени од здрав челик, и се силна и сигурен.

За стоката

Слична стока во категоријата