0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Жената во Рамките на Жените Плус Големина Двојно-Гради Маскирани Руно Peacoat

Жената во Рамките на Жените Плус Големина Двојно-Гради Маскирани Руно Peacoat

DEN 908.40
Това е достапна

Износот

Машина За Миење.ПЛУС ГОЛЕМИНАТА : ве Молиме референца нашата големина на топ листите.Класичен peacoat со додадена бонус од аспиратор.Направени од атмосфера microfleece со quilted обвивка, оваа јакна удобен и пријатно кога времето добива лути.Одлично за раслојување.Страна цвест џебови. 34" должина.Поли, кои се увезуваат.Машина перат.ЗА БРЕНД : На Жената во Рамките ние сме експерти во плус големина удобност, и ние сме биле прави тоа за повеќе од 100 години.Изненадување потоа дека ние сме една од go-да брендови во плус големина на облека индустрија за неверојатна одговара и на-на-момент стил.Нашата цел е да бидете сигурни дека секогаш се чувствувам одлично и изгледаат добро во нашите удобно облека во сите бои те сакам.

За стоката

Слична стока во категоријата