0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Ручек Торба Преносни Оксфорд Ткаенина Ручек Термо Торба За Чување Пикник Патување Храна Кутија Кеси

Ручек Торба Преносни Оксфорд Ткаенина Ручек Термо Торба За Чување Пикник Патување Храна Кутија Кеси

DEN 950.40
Това е достапна

Износот

Направени од високо-квалитет на оксфорд ткаенина материјал, без мирис и водоотпорен, трајни и здрав за употреба.Постои слој од термоизолација материјал во внатрешноста на чантата што се користи за термичка заштита, ладна и свежа функција.Печатење симпатична риба модел со светла боја на кожата, ја прави оваа торба повеќе убави и привлечни.Голем капацитет, може лесно да се одржи 3 ручек кутии, решавање на проблемот на вашиот појадок и ручек еднаш и за сите.На јадицата&јамка затворање тип е многу удобен за вас да се користи, не треба загрижени за вашиот ручек кутија излегува од внатре.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : 600 D Оксфорд Ткаенина + Алуминиумски Филмски Боја : Жолта, Светло Сива, Темно Сива (Изборен) Големина : Прибл. 20 x 17 x 23.5 cm / 7.87 х 6.69 x 9.25 инчен Тежина : Околу. 117-122g Пакет се Вклучени : 1 x Ручек Торба Забелешка : ве Молиме овозможи мало отстапување за боја и мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.

За стоката

Слична стока во категоријата