0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Овошје Заштитник Кутија, со Воздух Дупка Случај Ручек Симпатична 3 Бои за BBQ за на Училиште(зелен)

Овошје Заштитник Кутија, со Воздух Дупка Случај Ручек Симпатична 3 Бои за BBQ за на Училиште(зелен)

DEN 588.00
Това е достапна

Износот

1.Заштита на плодот од оштетување. 4.Вие исто така може да донесе плод на заводот и активности на отворено. 2.Пластични печат за да се спречи распаѓање. 3.Во исто време, на производот има отвори за да се задржи на свежо овошје. 5.Совршен за ставање овошје и банана. 1.Заштита на плодот од оштетување, 2.Пластични печат за да се спречи распаѓање 3.Во исто време, на производот има отвори за да се задржи на свежо овошје. 4.Вие исто така може да донесе плод на заводот и активности на отворено 5.Совршен за ставање овошје и банана 6.Да се заштити овошје за да не бидат оштетени 7.Воздухот дупка за да се задржи плодот се како добро .

За стоката

Condition:
100% brand new
Size:
(approx)
19.5 * 13 * 4.4cm/7.6*5.1*1.7inch :
Material:
plastic
Weight:
70g
Optional color:
pink,yellow,green
  :
Package include:
 
1 x Banana Protector Box  :
  :
Note:
1. Please allow slight error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :

Слична стока во категоријата