0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Cabilock Преносни Отворено Бенто Ручек Кутија Течење - Доказ Нерѓосувачки Челик Ручек Кутија со Капак Храна Складирање Кутија 250ml

Cabilock Преносни Отворено Бенто Ручек Кутија Течење - Доказ Нерѓосувачки Челик Ручек Кутија со Капак Храна Складирање

DEN 218.16
Това е достапна

Износот

Лесно да се носат преносни ручек кутија.Мала големина и лесно да се носат.Високо - квалитетни материјали : Овој производ е направен од високо - квалитетни нерѓосувачки челик, не исчезнат или да се деформира, е отпорен на високи температури, и не содржи какви било штетни материи.одличен избор за здрав живот.Топлина на чување : Ова ручек кутија има топлина зачувување на сила, и може да земе храна на отворено, училишта и на многу други места.Широк спектар на апликации : погоден за деца, ученици, возрасни, семејството јадење маси, студент ручек кутии, излети, скара, итн.Совршен по - продажбата на услугата : Можете да ме контактирате доколку имате било какви прашања по приемот на производот, јас ќе дадам се од себе да помогне да се реши проблемот, ви благодариме за вашата.Опис Ова е ручек кутија, направен од високо - квалитет на материјали, па може да се користат со доверба.Печат на капакот на храна влага од излезните.Големината е во право, лесен за носење, погоден за пикник, на работа, на училиште или семејна употреба.Карактеристики - Боја : Сребро.- Материјал : ПП/ нерѓосувачки челик.- Капацитет : 250ml Пакет Вклучувајќи 1 x бенто кутија.

За стоката

Слична стока во категоријата