0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Cffdoi Термос Ручек Торба Водоотпорен, обновливи ручек кеса, со прилагодливи рамо, рака, неопходни за возрасни работи пикник ручек, (црн) (2526CM)

Cffdoi Термос Ручек Торба Водоотпорен, обновливи ручек кеса, со прилагодливи рамо, рака, неопходни за возрасни

DEN 2044.80
Това е достапна

Износот

▲【Повеќе начини да се носат】 : Изолирани ручек торба со отстранлив е најдобар избор за жените да носат храна, грицки, овошје, пијалоци на работа, училиште, пикник, плажа, кампување, патување, забава, планинарење или било какви активности на отворено.Овој голем ручек торба има голем капацитет, лесно е да се носат, и има убава тактички изглед.Погоден за надворешна обука, авантура активности, секојдневниот живот, за статистика, образование, туризам, логорување и други прилики.Многу цврсти и издржливи, без мирис, солза-отпорни, носат-отпорни, водоотпорни и отпорни на дамки, лесен за чистење.Дебел памук рачка, згусне топлина и студ.

За стоката

Слична стока во категоријата