0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
HSD Ручек Торба, 8mm Дебела Изолација, Оброк Првично Ручек Кутија, Топли и Ладна Храна и Пијалаци, Изолирани Кулер, Отпорен на Вода, Газирани Двострано, Лесен За Чистење

HSD Ручек Торба, 8mm Дебела Изолација, Оброк Првично Ручек Кутија, Топли и Ладна Храна и Пијалаци, Изолирани Кулер,

DEN 935.76
Това е достапна

Износот

Се вклопува 3-4 возрасни големина оброк првично контејнери, 12 пивски шишиња или 12 сода конзерви со предниот џеб за прибор & додатоци.Засилен рачка, монтажни рамо, рака, и YKK патентите за сигурен отворање и затворање.Држи храна потоплите или постудено за повеќе со дебелина 8мм, лесна-за-чистење обвивка.Ја заштитува вашата храна со трајни & водоотпорен воена квалитетен материјал, мерење 11 x 8 x 9 инчи.Користете MOLLE/ДРУГАРИ webbing да се закачите на чување пошта, висат копчиња, или клип carabiners.

За стоката

Слична стока во категоријата