0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
BZLLW Веслање Машина,со LCD Smart Екранот,180° Виткање,Универзална Тркала Дизајн,Слободна да Ротира и да се Движат,13L Резервоарот за Вода,Погоден за Домашна Фитнес Вежби

BZLLW Веслање Машина,со LCD Smart Екранот,180° Виткање,Универзална Тркала Дизајн,Слободна да Ротира и да се Движат,13L

DEN 2399.76
Това е достапна

Износот

Хуманизирано универзална тркала дизајн, слободна да ротира и да се движат по folding Comfortable перница поддршка за време на тренингот.Ефективна Тренингот Се : веслање машина ви нуди доволно отпорни на вода, која ви помага сила на вашето тело во ефикасен начин.LCD екранот ви помага да го следат вашиот изјава постојано.Ергономски Дизајн : дизајнот на оваа веслање машина е надвор од вашите најдобри остварување искуство.Нашата вода веслање машина е еден од вашиот најдобар партнер за home/салата за вежбање!Прилагодливи тренингот интензитет ги задоволи различните потреби на вежбање, кој машината подобро practicability, и можете да го промените интензитетот едноставно со додавање или полетување вода. 100% ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНЦИЈА : Ако не сте 100% задоволни со нашите производи и ако тие не ги задоволуваат вашите задоволства, ве молиме слободно контактирајте со нашата служба за корисници.Носат-отпорни се справи со заштити вашата рака за време на вежбање.Ние ќе ви обезбедиме најдобро решение во рок од 24 часа.Ергономски дизајн дава подобро да се вежба искуство и ви помага да се фокусираат повеќе на тренингот.На ергономски облик перница ви нуди меки и удобни поддршка.Повеќенаменски за мнозинството луѓе, семејство пријателски.Во реално време LCD екранот ви помага да го следат вашиот тренингот изјава и контрола на тренингот подобро.Спецификации : Боја : Black Material : Челик, PUOverall Димензии : 2080mm*550mm*560mm Пакетот Вклучува:1 X Веслање Машина.Простор за заштеда и преносни : иновативни full-виткање дизајн може слободно да се прошири или чуваат, кој е лесен за ракување и зачувување на домашниот простор.Прилагодливи Вода Веслање Машина : Нашиот ред машина е прилагодлив, и можете едноставно промена на отпор имате со додавање или полетување количината на вода.

За стоката

Слична стока во категоријата