0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Ќелав Другар - Ќелава Хлапак - Влажно и Суво Ергономски Cordless USB + 3 OZ Бричење Крем - Унисекс Мажите и Жените - Делата на Рацете, Ќелава Глава/Черепот, Нозете, Грбот, Гради

Ќелав Другар - Ќелава Хлапак - Влажно и Суво Ергономски Cordless USB + 3 OZ Бричење Крем - Унисекс Мажите и Жените

DEN 1559.76
Това е достапна

Износот

Прецизност Систем за Сечење : да се Даде себе си блиску и мазно бричење Патентиран се Справи со Дизајн : се Вклопува во вашата дланка токму, ви даваат цврста и контролирани зафат Повеќе Ротари Ножеви : 5 различни ротари, flex акција, супер тенок ножеви Flex акција намалува после бричење иритација и жилет испакнатини 75 МИНУТИ CORDLESS БРИЧЕЊЕ Високо-вршење Li-Ion батерија ви овозможува да се избричат cordlessly за 75 минути хлапак поддржува повеќе нивоа на напон со USB полнење кои се движат помеѓу 110 до 240 V, осигурувајќи дека вашите хлапак не изгори надвор кога е вклучен во различни напон места во светот.Вода, Глицерин, Dimethicone, Алкохол Cetearyl, Isohexadecane, Метил Гликоза Sesquistearate, Cyclomethicone, Coix Семе, Phenoxyethanol, DMDM Hydantoin, Butylene Гликол, Iodopropynyl Butylcarbamate, Polyacrylamide, C13-14 Isoparaffin, Laureth-6, Екстракт од Роза, Масло од Кокос, Маслиново Масло, Шеј Путер, Витамин E, Panthenol, Екстракт од Алое, Hydrocotyle Asiatica Екстракт, Parfum.

За стоката

Слична стока во категоријата