0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Бебето Малку Девојки Шлаг Кавга Вљубените Љубов Срцето Romper Polka Точки Bodysuit за Деца Pajama Облека

Бебето Малку Девојки Шлаг Кавга Вљубените Љубов Срцето Romper Polka Точки Bodysuit за Деца Pajama Облека

DEN 235.20
Това е достапна

Износот

На вашето бебе не ќе го пропушти тоа во оваа сезона.Супер меки и супер симпатична!На пом poms се возбудува многу симпатична и нежна.0" / 25см; Должина(рамо до crotch) : 12.Бебе на возраст од 0-3 како да се движат наоколу, и кога тие спијат, тие ќе се ослободат од ватенка.0" / 38cm; Ознака Бр.Предложените возраст е само за вашиот референца.XL : Препорачана Големина за Бебиња : 18-24 Месеци; Назад Половината : 11.,и тие, исто така, ги собереш нивните топ маица облека во секојдневен, предизвикува стомакот да се излади и лесно да се добие болен,jumpsuit е дизајниран да се задржи вашето дете топло, каде и да се, да ги задржи вашето дете од добивање на настинка, и задржи вашето дете удобно,Е најдобар избор за mom Condition : New Со Tags Package Вклучуваат : 1 PC Rompe Material : Памук + Најлон+Lace Features : без Ракави, Backless, Чипка Детали, Еластичен Појас, Точка Печати, Срце Облик Копчето, Snap Closure Gender : Girls Size Табела : Ознака Бр.Совршен Sleeper и Playwear во секојдневен. ♣♣ ОДБЕРЕТЕ ГОЛЕМИНА : Девојки големина за 0-3 години. ♣♣ ИСКЛУЧИТЕЛНА УНИКАТЕН ШИК ДИЗАЈН : 2 слоеви од возбудува на romper нозе, едно парче разгореа долги панталони jumpsuit печатени со убава срце-форма цвет или други смешни модели, украсени со една симпатична лента bowknot на секоја страна,видови на стилови за вашиот избор.XS : Препорачана Големина за Бебиња : 0-6 Месеци; Назад Половината : 10.Ве молиме проверете вистинските мерење за да се избере вистинската големина,Цветни Печати Возбудува бебе Jumpsuit onesies, совршен за лето есен зима пролет носи, Изгледа слатка и симпатична на вашето бебе со овој цвет облека.5" / 29cm; Должина(рамо до crotch) : 15.0" / 26cm; Должина(рамо до crotch) : 13.5" / 27cm; Должина(рамо до crotch) : 14.S : Препорачана Големина за Бебиња : 6-12 Месеци; Назад Половината : 10.5" / 36cm; Ознака Бр.Тоа е една симпатична jumpsuit за вашето бебе да се носат. ♣♣ ИДЕАЛЕН МОДА ИЗБОР : Деца бебе бебе девојки долг ракав шлаг кавга romper падне jumpsuit, украсени со возбудува.L : Препорачана Големина за Бебиња : 18-24 Месеци; Назад Половината : 11.

За стоката

Слична стока во категоријата