0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
0-24M Бебе Девојка Момче на Божиќ Џемпер Romper Црвено Дедо Бебе Писмо Печатени Долг Ракав Bodysuit Едно Парче Playsuit

0-24M Бебе Девојка Момче на Божиќ Џемпер Romper Црвено Дедо Бебе Писмо Печатени Долг Ракав Bodysuit Едно Парче

DEN 143.76
Това е достапна

Износот

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Памук.Копче затворање.МАТЕРИЈАЛ : симпатична бебе божиќ облека е направен од високо-квалитет памук мешавина ткаенини, мека и кожа-пријателски, еластична, апсорпција пот и дише, правење бебиња поудобно и родителите послободно.ДИЗАЈН : екипажот вратот долг ракав romper усвојува црвено како главна боја, се исти со класичните писма печатени шема, светли бои се направи бебе изгледаат слатко и прекрасна.БРЗО КОПЧЕ : На се проширува crotch го прави бебето повеќе удобно, удобен за вас за да го промените пелена; усвојување на snap копчето дизајн на crotch, лесно да се носат и полетување.ПОДАРОК : Погодна за двете девојчиња и момчиња, совршен за роденден/ Нова Година/ Божиќ подарок за бебиња.Можете да се донесе овој дар и благослов на вашите фамилии и пријатели.ПРИЛИКИ : Погоден за Божиќ, дома, на партиите, на отворено, играње, крајбрежје, фото земање, итн.Супер модерен со јакна, панталони, капа, чорапи, итн., убава и практична.Боја : A-црвена Дедо Бебе | Големина : 18-24 Месеци Промоции може да се разликуваат во зависност од бојата/големина.Материјал : Памук Смеса.Сезона : Пролет/ Есен.Пол : Бебе момчиња/ Бебе девојки.Боја : Црвена.Модел : Писма, печати.Јака : Екипажот вратот.Должина На Ракав : Долго.Стил : Случајни/ Симпатична/ Убави/ Модерен/ Празнична.Повод : Секојдневниот/ Партии/ Одмор/ Крајбрежје/ Отворено/ Божиќ.Погодна за двете девојчиња и момчиња, совршен за роденден/ Нова Година/ Божиќ подарок за бебиња.Можете да се донесе овој дар и благослов на вашите фамилии и пријатели.

За стоката

Слична стока во категоријата