0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Новороденото Бебе Девојка Облека Еден-Парчиња Romper Bodysuit Слоевит Jumpsuit со Headband Тимови Сет

Новороденото Бебе Девојка Облека Еден-Парчиња Romper Bodysuit Слоевит Jumpsuit со Headband Тимови Сет

DEN 143.04
Това е достапна

Износот

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Класичен Карактеристики : Прилагодлив ремени, Backless, Цвеќиња шема.Врвен Квалитет на Ткаенини : Силна пот апсорпција задржи бебето кожата сува и кул.Удобен и Мека : Удобно, дише, светлина, кожата пријателски, и издржливи.Пакет се Вклучени : 1 x Бебе бебе девојка romper + 1 x симпатична headband.Идеална Прилика : Одлична за секојдневно носење, palywear, birthday (роденден), бебе дома доаѓање, партија и фотографии. 100% Douhoow Бренд.Топла продажба и врвен квалитет.Стил : Бебе бебе облека поставите Ракав : без Ракави Затворање : Прилагодлив рака Шема : Флорални Материјал : Памук мешавина Препорачана Возраст : 0 до 24 месеци бебе бебе Сезона : Летни/Пролет/Есен/Зима Пакет : 1 x Бебе Бебе Девојки Romper 1 x Бебе Девојки Флорални Headband Големината на Табелата за Бебе : Возраст(0-6 М)Запис 70Градите(14.9")-Должина(13.1") Возраст(6-12М)Запис 80Градите(15.7")-Должина(14.1") Возраст(12-18 МИЛИОНИ)-Запис 90Градите(16.5")-Должина(15.1") Возраст(18-24 M)-Ознака 100-Градите(17.3")-Должина(16.1") Douhoow е вашето бебе професионален имиџ дизајнер и секој производ е внимателно одбрани.Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме слободно да ни каже, нашата услуга тим ќе ви помогне да се реши проблемот на не повеќе од 24 часа.Големина : 12-18 Месеци | Боја : Точки Промоции може да варира во зависност од големината/боја.

За стоката

Слична стока во категоријата