0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Angashion Жените Rompers - Лето Флорални Кавга Оглавник Вратот без Ракави Еластичен Појас Romper Шорцеви Jumpsuit

Angashion Жените Rompers - Лето Флорални Кавга Оглавник Вратот без Ракави Еластичен Појас Romper Шорцеви Jumpsuit

DEN 551.76
Това е достапна

Износот

100% Памук.Се повлече На затворање.Материјал : Памук.Оваа оглавник romper е 100% сосема нов и висок квалитет!.Catagory : Жените Rompers, Оглавник Romper, Еластичен Појас Краток Jumpsuit.Функција : Ова се жените romper е опремен со Оглавник Вратот, Копчето До Клучалката Назад, Цветни Печати, Еластичен Појас, Кавга Деколте/Половината и во Неврзан s romper е опремен со Оглавник Вратот, Копчето До Клучалката Назад/Врзување Чвор Backless Назад, Цветни Печати, Еластичен Појас, Кавга Деколте/Половината и во Неврзан s romper е совршен за Пролет, Лето, Есен, Секојдневно Повик, Датум, Страни, Плажа, Одмор, Во Home Pair Со : ова оглавник romper оди совршено со сандали, потпетици, плажа влечки и платно чевли.Пакет содржи : 1 Женска romper.

За стоката

Слична стока во категоријата