0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Амазон Основите 2-Машки 2-Машки РКА Аудио Кабел - 15-Нозе, 10-Пакет

Амазон Основите 2-Машки 2-Машки РКА Аудио Кабел - 15-Нозе, 10-Пакет

DEN 2528.16
Това е достапна

Износот

ВО КУТИЈА : 10-пакување од 15 метри 2-Машки 2-Машки РКА стерео аудио subwoofer кабли.КРИСТАЛНО ЈАСНА АУДИО : го Подобрува аудио врски; идеален за дома-забава и висока верност (Hi Fi) системи.РКА ВЛЕЗ/ИЗЛЕЗ : 2 РКА излез (connect to или L или R текст) и 2 РКА на текст; внесување на текст може да биде висока фреквенција (дигитално аудио) или ниска фреквенција (subwoofer).ЗЛАТО ПОЗЛАТЕН КОНЕКТОРИ : отпорни на Корозија 24 K позлатени full-метал конектори.СИГУРЕН ПЕРФОРМАНСИ : Елиминира несакани бучава/повратни информации за чиста, јасна аудио; минимална јачина на загуба за сигурно во согласност аудио.КОЛОР-КОДИРАНИ КОМПОНЕНТИ : Црвена/бела боја обележани конектори за брз, лесен лево и десно hookups.Опис на производот Основите 2-Машки 2-Машки РКА Аудио Кабел - 15-Нозе, 10-Пакет Од Производителот Основи.

За стоката

Слична стока во категоријата