0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Intex Екскурзија Про Кајак Серија

Intex Екскурзија Про Кајак Серија

DEN 5351.76
Това е достапна

Износот

СУПЕР ТЕШКА : ламинатни ПВЦ со полиестер основни : мала тежина и високо отпорна на оштетување од триење, влијание и сончева светлина.ЦВРСТИ И СТАБИЛНИ : Висок притисок на инфлацијата се обезбедува дополнителна цврстина и стабилност, со висок притисок пролет натоварени вентили за инфлацијата лесно и брзо дефлација.ДОДАТОЦИ се ВКЛУЧЕНИ : 2 отстранлив skegs за длабоко и плитки вода, 1 кат монтирани подложка за нозе, 2 погодно монтажни риболов прачка носители, монтажни и прилагодливи Go Pro и телефон планината, отстранлив & прилагодлив за монтажа заградата за дополнителна опрема.Се што ВИ ТРЕБА : вклучува гребло, hi-излезната воздушна пумпа, торбичката, гумени седиште бустер за покачена седишта, се прилагодува седиште, земи рачка на двата краја.ДОПОЛНИТЕЛЕН ПРОСТОР за СКЛАДИРАЊЕ : Складирање простор во лак и Стерн со нерѓосувачки челик d прстени за врзување надолу Суво торби и опрема.

За стоката

Слична стока во категоријата