0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
BIOADVANCED 700715M Сезона-Долго Копачка Контрола Плус Трева Revitalizer за Тревници, 12-Фунти, Гранули

BIOADVANCED 700715M Сезона-Долго Копачка Контрола Плус Трева Revitalizer за Тревници, 12-Фунти, Гранули

DEN 1648.80
Това е достапна

Износот

2-во-1 ФОРМУЛА : 2-во-1 формула убива grubs и промовира силна корени и подебели трева.СЕЗОНА-ДОЛГО ЗАШТИТА : се Применува еднаш да го убие grubs цела сезона долго.ИНСЕКТИ УБИЕЦ : Убива Крт Штурците, Европската Кран Летаат Ларви, Billbugs, и повеќе во прилог на grubs.ПЛУС ТРЕВА REVITALIZER : се Зголемува трева корен маса за подебели, посилни трева.ПОКРИЕНОСТ : Третира нагоре до 5.000 квадратни метри.ОГРАНИЧУВАЊА : Ограничени во ЊУЈОРК, КТ, VT, MD.Големина : 12-Фунти.

За стоката

Слична стока во категоријата