0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Списанието се Печати: 1993 Илустрација од страна на Уметникот Бред Холандија за Алекс Haley членМалколм Х Памети, репродукција

Списанието се Печати: 1993 Илустрација од страна на Уметникот Бред Холандија за Алекс Haley членМалколм Х Памети,

DEN 479.28
Това е достапна

Износот

Оригиналот на 1 страница Боја Списанието се печати.Уметнички Директор : Kerig Папата/Том Staebler.Содржи една илустрација околу 7 X 8 инчи; репродукција.Оригиналната работа беше составен за еден член од Алекс Haley во Списание Playboy.Кампањата Година : 1993 Година. Оригиналот на 1 страница гроздобер списанието се печати, Не, постер или препечатуваат.Светлината работ носат и може да има ситни хартија несовршености. [ЕЗ].

За стоката

Слична стока во категоријата