0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Golight | Gobee центарот на Вниманието Stanchion Планината ПРЕДВОДЕНА од Халоген Светлина Технологија со 360 Ротација/Безжичниот Далечински Управувач - Црна

Golight | Gobee центарот на Вниманието Stanchion Планината ПРЕДВОДЕНА од Халоген Светлина Технологија со 360 Ротација/Безжичниот

DEN 4574.16
Това е достапна

Износот

МОЌТА НА GOLIGHT Нашата светла се во услуга на целиот свет.осветлување на патот за сè, од воени возила во Авганистан снег ора во Алјаска. 55 ВАТИ H3 СИЈАЛИЦА Навигациски светла кои се составен bi-боја. 360 СТЕПЕН РОТАЦИЈА 90 степени tilt - 80,000 candela со макс грав растојание од 1,857 нозе.УНИВЕРЗАЛНА ОДГОВАРА 12" од не ' рѓосувачки челик stanchion која одговара на ина 2 или 3 prong лак штекер.ВИСОК КВАЛИТЕТ на Клиенти доверба на нашите производи за 1 година ограничена гаранција со УВ Зраци и Saltwater Отпорни.Безжична Рачни Далечински Управувач. 12" не ' Рѓосувачки Челик Stanchion дека се вклопува во 2 или 3 Prong Лак Штекер.Интегрален Bi-Навигациски Светла Боја. 360 Ротација x 90 навалување на столбот. 80,000 Candela, Max Зрак Растојание 1857 ft. 5 Засилувачи во 13.8 V (Минимум 7 amp осигурач е потребно). 14 Зрак Агол.H3 55 W Сијалица.УВ Зраци & Saltwater Отпорни.

За стоката

Слична стока во категоријата