0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Виски-Brite 01244 Завршувањето на Наушник Четка, 8 x 2 x 3 7А MED, Други Подлога, Алуминиум Оксид Абразивни Ронки, 2 Ширина, 8 Дијаметар (Пакување од 2)

Виски-Brite 01244 Завршувањето на Наушник Четка, 8 x 2 x 3 7А MED, Други Подлога, Алуминиум Оксид Абразивни Ронки,

DEN 2652.48
Това е достапна

Износот

Мека Густина и Med/парична казна/многу фини абразивни оценки произведуваат бранеа површини без соединенија.Обезбедува поголема површина контакт од наежвам-тип четки.Континуирано ги снабдува свеж абразиви за конзистентни, униформа завршува.Не-плетени веб е оптоварување и отпорни на топлина, овозможувајќи им на парична казна завршувањето на резултатите на различни материјали.Постигнува декоративни бои на метал, дрво, и композити.Виски Brite завршувањето на наушник четка е изграден од делови од не ткаени материјали шлиц должина и да се постават на цилиндрични јадро.Нашата долготрајна четка обезбедува подобрување на конзистентноста и поголема контрола врз одреден број на критични првично и завршувањето на задачите, да ги вклучува полирање и естетски доработка, како што се бранеа завршува на бакар, Месинг, нерѓосувачки челик, алуминиум и други метали.

За стоката

Слична стока во категоријата