0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Медиум Лице Crimped Жица Тркала-DA Серија - da8 .0118 crimped жица тркала 2 арбор хо

Медиум Лице Crimped Жица Тркала-DA Серија - da8 .0118 crimped жица тркала 2 арбор хо

DEN 2669.76
Това е достапна

Износот

Med.Crimped Жица Тркала-DA Серија, 8 D x 1 1/8 W, .0118 Јаглероден Челик, 4,500 вртежи во минута.Карактеристики : Голема пополни густина Идеален за општа намена за чистење, deburring, edge меша и површина подготовка.Арбор Diam : 2 во.Кол. : 8 во.Лицето Плоча Дебелина : 1 во. 066-01314 Карактеристики : -Арбор Diam : 2 во. -Структура : Crimped. -Тип : Арбор Дупка Четка. -Количина : 1 по пакет.Тип На Производ : -Жица Четка Абразиви.Димензии : Вкупно Производ Тежина : -2.53 Фунти.

За стоката

Слична стока во категоријата