0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Еластична Пергола Пребивање за Расте Шатор во Големина 2X2 ft и Повеќе, со 8 Челик Куки, 16 Расте Простори, 4 Инчен Мрежа(Производ Големина:1.3 x 1.3 ft)

Еластична Пергола Пребивање за Расте Шатор во Големина 2X2 ft и Повеќе, со 8 Челик Куки, 16 Расте Простори, 4 Инчен

DEN 369.60
Това е достапна

Износот

1.Одговара за многу големина шатор : Наменета за 2 x 2 FT расте шатор, можат да водат до 3 x 3 FT како што е еластичен.Исто така, може да се свитка пергола нето-и се движат на куки за да се вклопи во помали димензии што би сакал (било која комбинација под 3 x 3 FT). 2.Добар квалитет : Дијаметар на еластична јаже речиси поголем од 3,5 мм кој ја надминува пазарот стандард, не грижете се за кршење за време на употреба. 3.Големина на мрежа е ajustable : Јазолот е пренослив.Се движат јазол за да ја прилагодите мрежа големина според потребата. 8 челик куки може да биде симната и eaily се intalled. 4.Mutiple функции : ова пергола пребивање не може да се направи само светлината да навлезе во крошна и зголемување на латерална раст од шири надвор растенија, но, исто така, поддршка bud, цветот и плодот во текот на целата продолжи на одгледување. 5.Совети : ве Молиме ВИТКАЊЕ тоа, не СЕЧЕЊЕ тоа, кога тоа е премногу голем за да ги користите.Големина : 1.3 x 1.3 ft.

За стоката

Слична стока во категоријата