0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
HJZHBSX Дрвени Прагот Рампата за Вратите, Преносни Не се Лизга Спречување на Рампи Влезот Рампи за инвалидски Колички/Чекори/Патеката, Мобилност Влез Рампата за Стари

HJZHBSX Дрвени Прагот Рампата за Вратите, Преносни Не се Лизга Спречување на Рампи Влезот Рампи за инвалидски Колички/Чекори/Патеката,

DEN 1824.00
Това е достапна

Износот

Издржливи Дрвени Рампи:Овој здрав прагот на рампата е направен од природни висок квалитет на дрво.9 in) Application : погоден за чекори со висина од 7cm/8cm/9cm/10см/11cm/12cm/13cm/14cm/15cm Weight Капацитет : 270 kg/600 lbs Product Тежина : 4 kg/8.Ви благодариме!.Рампата влошки лесно може да им помогне на тешка опрема да се искачи, без да предизвика штета на гуми или други делови.притисок отпор и не лизгава, силна носивоста. 100% Задоволство Гаранција:Ние ви нудиме 100% ризик задоволство гаранција да ти купи со доверба.

За стоката

Material:
Wood
Size:
(L×W×H)
30×25.8×7cm(11.8×10.2×2.8in), :
30×30.8×8cm(11.8×12.1×3.1in), :
30×30.8×9cm(11.8×12.1×3.5in), :
30×30.8×10cm(11.8×12.1×3.9in), :
30×30.8×11cm(11.8×12.1×4.3in), :
30×30.8×12cm(11.8×12.1×4.7in), :
30×33.8×13cm(11.8×13.3×5.1in), :
35×38.8×14cm(13.8×15.3×5.5in), :
35×38.8×15cm(13.8×15.3×5.9in) :
Application:
suitable for steps with a height of 7cm/8cm/9cm/10cm/11cm/12cm/13cm/14cm/15cm
Weight Capacity:
270 kg/600 lbs
Product Weight:
4 kg/8.8 lbs
- The Best Gift Idea :
When your family has limited mobility, You can give a caring gift. The movable ramp can make the disabled or the elderly safe from indoor to outdoor or on the terrace. This is what they need. :
- Features:
Incredibly lightweight for easy carrying or transporting. :
The wheelchair ramp is perfect for loading onto porch, curb, doorway, patio, deck, landings and steps. :
- Package Includes:
1 Pc x Ramp :
- Note:
1. Please allow 0-1cm error due to manual measurement. pls make sure you do not mind before you bid. :
2. Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. Thank you! :

Слична стока во категоријата