0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
(200pcs) 3/4, OD=3, THK=1/4, Рамни Подлошки, Приклучете Подлошки, Челик, Топло Натопи Поцинкуван, Бродови Слободни во САД

(200pcs) 3/4, OD=3, THK=1/4, Рамни Подлошки, Приклучете Подлошки, Челик, Топло Натопи Поцинкуван, Бродови Слободни

DEN 2176.80
Това е достапна

Износот

3/4", OD=3", THK=1/4".Рамни Подлошки, Приклучете Подлошки, Челик, Топло Натопи Поцинкуван.челик. 3/4", OD=3", THK=1/4", Рамни Подлошки, Приклучете Подлошки, НИ Единици, Челик, Топло Натопи Galvanized Aspen сврзувачки елементи акции над 200,000 различни сврзувачки елементи во метрички и инчни за итна испорака.Преку нашите партнери, имаме пристап до речиси секој fastener тип; стандард или специјализирани предмети, во повеќето материјали.Ако имате било какви прашања, не можат да најдат она што го барате за, или бараат поголеми/помали количини, ве молиме контактирајте со нас.Ние се стремиме да биде вашиот fastener решение.

За стоката

Слична стока во категоријата