0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
(50 lb) 1-5/8, Рамни Подлошки, USS Шема, Челик, Цинк Позлатен

(50 lb) 1-5/8, Рамни Подлошки, USS Шема, Челик, Цинк Позлатен

DEN 715.20
Това е достапна

Износот

USS (сад Стандард) рамни подлошки се исто така познат како обична подлошки или плоча подлошки.Номинален дијаметар е гром големина за да се користи за оваа рамни миење.Приближната за миење парче пребројувањето на 100 КГ : 220 pieces Diameter (Номинална) : 1-5/8"Категорија : Стандард Рамен Washers System на Мерење : НИ Units Brand : Aspen сврзувачки елементи®Форма и Дизајн : USS Рамен Миење Dimensions Material : Steel Coating : Цинк Plated Coating Боја : Clear Standards и Спецификации : ASME B18.21.1-2009 NB : Производ слики се заштитени со авторски права уметнички претставувања кои не може да се одрази на производот точниот изглед, пропорции и/или роднина димензии.

За стоката

Слична стока во категоријата