0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
#8 x 3/8 x .093 Рамен Миење Најлон Pk 5000

8 x 3/8 x .093 Рамен Миење Најлон Pk 5000

DEN 388.80
Това е достапна

Износот

093 Diameter/Номинална Големина : #8*Внатре Дијаметар : 0.176"надворешен Дијаметар : 0.ASMC Индустриски нуди сеопфатен избор индустријата, автомобилската и градежната сврзувачки елементи.Спецификации овозможи tolerances во димензии и форма, која може да варира од многу многу.Подлошки доаѓаат во многу различни варијанти; рамни подлошки, сплит заклучување подлошки, заби заклучување подлошки, beveled подлошки и во челик и железо, итн.Ве молиме погледнете Внатре Дијаметар спец во табелата погоре, ако се достапни.Ве молиме погледнете го спецификации во табелата подолу за целосна детали.Производите се гарантира да се исполнат спецификациите на кои тие се произведени.СЛИКИТЕ СЕ НА ПРЕТСТАВНИК НА ОБЈЕКТОТ, НО НЕ НА ВИСТИНСКИОТ ОБЈЕКТ.Производ димензии, заврши, раководител ознаки, нишка должина, печат форма или фалсификување форма, итн.Ние, исто така, функција на целосна линија на САД-направени сврзувачки елементи, вклучувајќи Оценка 5 и 8 Одделение хексадецимален кап завртки, приклучоци, од не ' рѓосувачки производи, лешниците, и подлошки., може да се разликуваат од тие на сликата.Сите ASMC Индустриски сврзувачки елементи се гарантира да биде од највисок квалитет и сме целосно може да се следат и многу контролирана.

За стоката

Слична стока во категоријата