0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Познати Машини Натприродни | Kaz 2Y5 | Метал Печат Табличка

Познати Машини Натприродни | Kaz 2Y5 | Метал Печат Табличка

DEN 480.00
Това е достапна

Износот

Канзас табличка стил и бои (Бела, Небото Сино, Злато, & White).Стандард САД плоча димензии (12" x 6").Екран точни плоча.Метал печат / врежана алуминиум.Смалуваат-завиткан.На Канзас KAZ 2 Y5 Табличка се произведува како што се гледа на Деканот Винчестер е '67 Metallicar во првата сезона на серијата Натприродни.Секоја плоча е сосема нов, направени во САД, и индивидуално да се намали завиткани.

За стоката

Слична стока во категоријата