0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Милијарди Базен Лист Skimmer Нето: Стручни, Тешки-Должност Базен Гребло, Трајни Алуминиум

Милијарди Базен Лист Skimmer Нето: Стручни, Тешки-Должност Базен Гребло, Трајни Алуминиум

DEN 407.76
Това е достапна

Износот

Одлично за прв пат базен сопственици или како замена skimmer.Тешки-должност алуминиум rim и најлон пребивање се долги-трајни и издржливи, но нежно на базен обвивка и облоги.Употреба на skimmer со себе, или да се закачи за еден стандард 1 1/4" продолжување пол да се справи со покрај базенот за чистење.Уживајте во чиста остатоци-бесплатно базен во ниеден момент.Дрвата се одлична забава во текот на летото, но тие, исто така, треба да биде соодветно да се чистат и одржуваат за да ги задржиме живи и санитарни цела сезона.Никој не сака да се направи за чистење, но МИЛИЈАРДИ го прави лесно со нашите Тешки-Должност Лист Skimmer, па можете да се вратам на пливање порано.Нашите лист skimmer работи како цедилка дека топки до лисја, грешки и други несакани остатоци кои можат да имаат дојдено во вашиот водени оаза.Алуминиум rim и најлон мрежа е засилен и ruggedized за дополнителна издржливост и толеранција за секојдневна употреба со текот на години на служба, но заоблени рабови и флексибилна конструкција е безбедно да се користи на деликатни базен облоги.Употреба на skimmer со себе, или да приложите стандардна продолжување пол да се справи, и вие ќе бидете подготвени да си одат!Сите МИЛИЈАРДИ производи се произведени со безбедноста, квалитетот и удобност во умот и ние сме среќни да се направи нашите потрошувачи' задоволството на нашите #1 целта.

За стоката

Слична стока во категоријата