0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
ATIE Базен Спа Лист Skimmer Нето-со Бела Ултра парична Казна Мрежа Одлична за Отстранување на Лисјата & Остатоци во Во Земјата Базен Спа и Над Земјата Базен, Гумени Базен,

ATIE Базен Спа Лист Skimmer Нето-со Бела Ултра парична Казна Мрежа Одлична за Отстранување на Лисјата & Остатоци

DEN 215.76
Това е достапна

Износот

Ултра парична Казна Мрежа пребивање да собираат полен, лисје и остатоци за да помогне да се спречи нечистотијата од внесувањето на филтер систем.Идеален за чистење алатка за inground базен, спа, над-земјата & гумени базени, топла када, базен, и фонтана.Користење со стандардни 1-1/4" телескопски пол (не е вклучен) или handhold за чистење гумени базен.Широк-устата пред работ дизајн го прави тоа да лажичка лисја и остатоци многу побрзо.заострените предниот раб на наставници во лесно и ефикасно подигање остава остатоци и остатоци во базен bottoms.Здрав Уште Светлина-тежина : Трајни, фина мрежа пребивање и високо квалитетни пластични рамка.

За стоката

Слична стока во категоријата