0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Thinkware Радар Додаток за U1000 Цртичка Cam (V1)

Thinkware Радар Додаток за U1000 Цртичка Cam (V1)

DEN 2159.76
Това е достапна

Износот

Откривање на Далечина Опсег : прибл. 7m (23ft).Откривање Хоризонтална Агол Опсег : прибл. 80°.Откривање Вертикален Агол Опсег : прибл. 35°.Димензии (Wx Dx H) : 48 x 36 x 42mm (1.89 x 1.42 x 1.65 во) · Тежина : 57.4 g (0.126 lb).Оперативен Температура : -30°C~75°C (-22°F~167°F).

За стоката

Слична стока во категоријата