0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
ВИЛСОН Возрасни Перформанси Тениски Рекет

ВИЛСОН Возрасни Перформанси Тениски Рекет

DEN 3002.88
Това е достапна

Износот

лесни рамка додава рекет маневрирање и контрола.паралелно дупчење обезбедува конзистентни, повеќе простувањето string кревет одговор.x2 ergo компатибилен се справи создава оптимално персоналните чувство за современите 2 раце backhand.Спорт тип : Тенис.Сечилото 98 L v6 скали одредување на тежината на популарната 16x19 модел за дополнителни рака-friendly удобност и рекет маневрирање.Дизајнирана за да обезбеди агресивен hitters со повеќе флексибилност и подобро чувство за топка, оваа рамка носи назад оригиналната uncontaminated дизајн со смели вар зелена поп во 3 & 9. Две раце backhand играчи ќе го цениме X2 Ergo се справи со конструиран за удобно две раце контрола на сместувањето.

За стоката

Слична стока во категоријата