0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
FATCAMEL Рачни Турбо Вентилатор Висок Притисок Туш Главата, Со Филтерот

FATCAMEL Рачни Турбо Вентилатор Висок Притисок Туш Главата, Со Филтерот

DEN 479.76
Това е достапна

Износот

ПОДОБРО ЗА ВАШАТА КОЖА&КОСА : Ако вашиот стар туш панел има акумулирано некои limescale, имате чувство дека вашата коса и кожата се многу суви, несомнено е дека треба туш главата со филтрирање функција на подобрување на квалитетот на водата за капење!На FATCAMEL филтрирани туш главата со надградена тројно филтрација функција може да омекне на тврда вода ефикасно, така што ќе можат да уживаат во топол туш време!.ЗНАЧИТЕЛНО ПОДОБРУВАЊЕ на ПРИТИСОКОТ НА ВОДАТА : Ако се бори со вода со низок притисок во текот на туш секојдневно, на FATCAMEL висок притисок туш главата, може значително да се подобри притисокот на водата со револуционерниот микро млазницата технологија, помали и погусти штекер дупки зголемување на брзината на проток на вода, а со тоа зголемување на притисокот на водата.Универзална 360-степен ротација, АБС материјал и нерѓосувачки челик панел.Турбо Вентилатор, за да целосно да се меша со топла и ладна вода, направи притисок повеќе силни.СУПЕР ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА : На FATCAMEL рачни филтрирани туш главата е универзална стандардна големина, која е погодна за сите G1/2 црево интерфејс, само завртка туш главата на вашиот туш црево, а потоа можете да имате прекрасен туш време!.

За стоката

Слична стока во категоријата