0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Нова Рамнотежа Унисекс-Дете 455v1 Работи за Чевли

Нова Рамнотежа Унисекс-Дете 455v1 Работи за Чевли

DEN 959.76
Това е достапна

Износот

100% Кожа.Увезени.Гумен ѓон.Кожа/mesh горниот.Гумени outsole.На 455 комбинира деца-само стилизирана горниот дел со лесни, флексибилни imeva алатка.Со стенд-надвор избор на бои и спортски материјали, 455 нуди голема вредност во еден привлечен мало.

За стоката

Слична стока во категоријата