0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Брукс Мажите Уживаат 4

Брукс Мажите Уживаат 4

DEN 1798.80
Това е достапна

Износот

Гумен ѓон.ОВАА машки ЧЕВЛИ Е ЗА : За тркачите кои се во потрага за чевли со модерен изглед и перформанси карактеристики да се направи работи се чувствуваат еластичен и забавуваат, Уживаат 4 испорачува сите-ден флексибилност со природно чувство совршен за ставање во милји на патот.БАЛАНСИРАНА, МЕКА АМОРТИЗИРАЊЕ : Bio Mo Go ДНК амортизирање се прилагодува на вашиот чекор, тежината и брзината да помогне да се заштитат од deflecting влијание оддалеченост од вашето тело.БРЗИ ТРАНЗИЦИИ : обновено стрелка-точка шема во outsole овозможува на ногата се движат од пета до пети брзо.СВЕЖ ИЗГЛЕД : Вклопуваат Поврзана горниот обезбедува мода напред естетски со безбедна, одвраќање-слободен одговара.НОСАТ ТЕСТЕРИ КАЖЕ : "обликот на чевли промовира течност движење од forefoot впечатлива до пети-оф.Јас сум работи брзо во нив, без многу екстра напор и возење е добар соработник на тоа.".

За стоката

Слична стока во категоријата