0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Под Оклоп Жените основно Училиште Обвинет Разбојник 7 Работи за Чевли

Под Оклоп Жените основно Училиште Обвинет Разбојник 7 Работи за Чевли

DEN 1356.96
Това е достапна

Износот

Направени во САД или Увезуваат.Гумен ѓон.Лесни мрежа горната конструкција за зголемување на вентилација.Cushioned глуждот јака & јазик за дополнителна удобност.Целосна должина моделирани sockliner форми на нога, елиминирање на пропаѓање & обезбедување идеален underfoot удобност.Обвинет Амортизирање midsole е поцврста во петицата & помек во forefoot за поддршка и утеха.Издржливи outsole со anatomically поставени flex жлебови нудат соодветна флексибилност во клучните области.Лесни мрежа горната конструкција за зголемување на вентилација.Cushioned глуждот јака & јазик за дополнителна удобност.Целосна должина моделирани sockliner форми на нога, елиминирање на пропаѓање & обезбедување идеален underfoot удобност.Обвинет Амортизирање® midsole е поцврста во петицата & помек во forefoot за поддршка и утеха.Издржливи outsole со anatomically поставени flex жлебови нудат соодветна флексибилност во клучните области.

За стоката

Слична стока во категоријата