0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Nike Women ' s Удар Работи за Чевли

Nike Women ' s Удар Работи за Чевли

DEN 1320.00
Това е достапна

Износот

Гумен ѓон.Спортски чевли.Мешани со материјали горниот.Nike Air Амортизирање.Наменета за сите жени.карактеристики мешан материјал горниот.мека јака.Живописни бои и ексклузивни шевовите.Најк Воздух Перница.заедно со покрена пена пета.Додава современ допир.како и удобност и стил, за вашите чекори.Дизајниран за вас Дизајнирани специјално за женската нога.Тој нуди ново искуство под нозете и го подига држење за тековната естетика и неверојатна удобност на потег.

За стоката

Слична стока во категоријата