0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
adidas Перформанси Ултра Зголеми Limited Edition Работи за Чевли

adidas Перформанси Ултра Зголеми Limited Edition Работи за Чевли

DEN 4079.76
Това е достапна

Износот

100% Текстил/Синтетички.Увезени.Гумен ѓон.Сплетам и воздух мрежа горниот дел за максимална breathability.Sock-како конструкција за сит се вклопуваат.Лиен midfoot и пета кафез за дополнителна поддршка и стабилност.STRETCHWEB outsole за лесни стабилност.Ултра Зголеми Limited Edition работи чевли се дизајнирани да обезбедат бескрајна снабдување на светлината, брзо енергија на секој чекор.Одликувајќи се со STRETCHWEB outsole што се прилагодува на ногата на штрајк и TORSION СИСТЕМ во midfoot за природно движење.

За стоката

Слична стока во категоријата