0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Брукс Жените Levitate 3

Брукс Жените Levitate 3

DEN 1703.28
Това е достапна

Износот

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Гумен ѓон.ОВАА ЖЕНИТЕ ЧЕВЛИ Е ПО : Levitate 3 е совршен за неутрален тркачи кои сакаат максимална енергија се врати на спарени со елегантни горниот и сит се вклопуваат.Полни со ЕНЕРГИЈА АМОРТИЗИРАЊЕ : Понуда нашите најдобри енергија враќање на Levitate 3 ДНК AMP midsole технологија ви дава назад повеќе напор ќе се стави во.БЕЗБЕДНА, SOCK-ЖИВОТ ОДГОВАРА : редизајниран поврзана со горниот псевдо-интегрирана јазик обезбедува сигурна, sock-како се вклопуваат што се движи со вас.БРЗИ ТРАНЗИЦИИ : флексибилен, стрелки-точка моделот на outsole ви помага да се движат од пета до пети брзо, без губење на енергијата.НОСАТ ТЕСТЕРИ се КАЖЕ : "На перница е место на!Јас се чувствувам мека поддршка на најдолгата работи.Чевлите се многу одговорно, и јас се најдов себеси се случува автоматски на неколку работи каде што моите нозе беа само удобно и енергија се врати беше одличен!".

За стоката

Слична стока во категоријата