0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
adidas Работи Ultraboost ДНК

adidas Работи Ultraboost ДНК

DEN 1813.44
Това е достапна

Износот

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.ткаенина.Произведено во САД или Увезуваат.Гумен ѓон.Чипка затворање; adidas Primeknit текстил горниот.Лесни, дише чувствуваат.Текстилна облога; Зголемете midsole; Primeblue.Тежина : 11 унци (големина 9); Stretchweb outsole со Континентална �� Гума.Midsole се откажат : 10 mm (пета : 22 mm / forefoot : 12 mm).

За стоката

Слична стока во категоријата