0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Nike Women ' s Џогирање Крос-Кантри Трчање Чевли

Nike Women ' s Џогирање Крос-Кантри Трчање Чевли

DEN 2159.76
Това е достапна

Износот

Гумен ѓон.Стил# : CD4372-012. Високото пена оџакот височини обезбеди помек се чувствуваат.Поширока форма обезбедува повеќе стабилно возење, помагање на ослободување на енергија со секој чекор.Обликот на Најк Реагираат пена midsole е за сите зонски перформанси, обезбедување на поддршка за 3 фази на тркач е чекор—флексибилност во пети-оф, мирно возење во средината став и амортизирање на контакт.Помалку материјал во чевли значи дека си поблиску до пена, создавајќи помек, повеќе одговора искуство.Зголемување на гума во outsole помага да се испорача влечење и издржливост.Трчање од Најк се направени од високо-квалитетни материјали.

За стоката

Слична стока во категоријата