0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
adidas Перформанси на Жените Ultraboost X

adidas Перформанси на Жените Ultraboost X

DEN 1918.32
Това е достапна

Износот

Текстил и Синтетички.Увезени.Гумен ѓон.Вратило мерки околу ниско врвот од лак.Чипка затворање.Поддршка adidas Primeknit 602. Флексибилни Stretchweb outsole; Континентална Гумени outsole за вонредни влечење во влажни и суви услови; Midfoot кафез.Одговорно Зголеми midsole; Стабилизирање на Torsion Пролет.Лесни и прилагодливи.Динамички адаптивни одговара за оптимална слобода на движење, бескрајни удобност и поддршка одговара.

За стоката

Слична стока во категоријата