0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
HUANRUOBAIHUO Леќа Худ Sunshade Камера Анти-Отсјај Gimbal Guard Заштитник Покрие Капа за DJI Mavic Про Platinum Летало Додатоци за Резервни Делови (Боја : Црна)

HUANRUOBAIHUO Леќа Худ Sunshade Камера Анти-Отсјај Gimbal Guard Заштитник Покрие Капа за DJI Mavic Про Platinum

DEN 588.00
Това е достапна

Износот

1. Компатибилен За DJI Mavic Про. 2. Ја спречува сјајот и леќа flare,може да помогне да пука професионален квалитет на сликите и видео. 3. Користете го овој објектив сонцето хауба за да им помогне на камерата за да се подобри фото/видео квалитетот при летот. 4. Тежина : 50g. 5. Големина : 10*10*10см.Description1. Компатибилен За DJI Mavic Pro2. Ја спречува сјајот и леќа flare,може да помогне да пука професионален квалитет на сликите и видео.3. Користете го овој објектив сонцето хауба за да им помогне на камерата за да се подобри фото/видео квалитетот при летот.4. Тежина : 50g5. Големина : 10*10*10cm Package Include1 PCS Сонцето Худ Note Delivery не вклучува drone We се посветени на задоволството на клиентите со 100% .било истрага или какви прашања ве молиме слободно да контакт.Ние ќе одговориме на сите пораки во рок од 24 часа.

За стоката

Слична стока во категоријата