0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Lenox Пеперутка Ливада Коска Порцелански Опфатени Круг Путер Јадење

Lenox Пеперутка Ливада Коска Порцелански Опфатени Круг Путер Јадење

DEN 1516.80
Това е достапна

Износот

Круг 9-инчен путер јадење; појавување 6-1/2-инчен висока капак.Lenox парична казна коска порцелански изработка.Дел од популарната Пеперутка Ливада шема, инспирирани од уметничката на Луис Ле Luyer.Машина за миење садови-, микробранова печка и фурна-безбедно.Lenox нуди Живот Кршење Замена Програма за сите парчиња на залиха.Опис на производот совршено обликувана пеперутка форми на finial на капакот на овој опфатени путер плоча.Капакот мечки лист дизајн попрскана со пеперутки и други градинарски суштества.И плоча се заокружува со координирање флорални мотив.Оваа опфатени круг путер јадење од Lenox Пеперутка Ливада моделот ќе шарм вечери на сите возрасти при додавање еден допир на класа на појадок табела.Прекрасната плоча спојува 9 инчи во дијаметар и соодветните покрие обезбедува доволно простор во 6-1/2 инчи висок.На Lenox парична казна коска порцелански изработка зголемува практична грижа, додека одржување на деликатни изглед.Покриени круг путер јадење транзиции лесно од една земја во кујната за да елегантна трпезарија.Инспириран од мајсторство на Луис Ле Luyer, на насловната поседува убава лист слики dappled со доброто пеперутки и други градинарски жители, додека путер плоча носи дополнителен флорални мотиви.На извајани пеперутка седи на врвот на маската, истовремено ограничување исклучите презентација додека служат како корисен knob.На парче е машина за миење садови-, микробранова печка и фурна-безбедно.Во случај на кршење, Lenox нуди регистар за цел Живот Кршење Замена Програма, замена на кој било дел во акции на 50% off тековната малопродажната цена.Пеперутка Ливада моделот нуди широк спектар на појавување на производи. Џесика Reuling.

За стоката

Слична стока во категоријата