0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Clicgear 8.0 Кулер Торба - Црна од страна на

Clicgear 8.0 Кулер Торба - Црна од страна на

DEN 1896.00
Това е достапна

Износот

Има 6 Плус Лименки во Изолирани Џеб.Соба за Закуски и Други Предмети.Се Вклопува Модел 8.0 Коли Само.На Clicgear Модел 8.0 КУЛЕР ТОРБА е дизајниран да овозможи чување на ладни пијалоци, како и неколку закуски за време на курсот.Има шест плус лименки во долниот изолирани џеб со многу простор во горниот дел на џебови за други предмети.Направени од изолирани и водоотпорен материјал за да се обезбеди тоа останува кул.Се вклопува Модел 8.0 коли само.

За стоката

Слична стока во категоријата