0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Реј Готви Голф - RCX 2 Тркала се Повлече Количка

Реј Готви Голф - RCX 2 Тркала се Повлече Количка

DEN 340.80
Това е достапна

Износот

Лесен.Се отвора и затвора во еден движење.Набори во половина за компактен складирање.Прилагодливи торба за на рака.Водоотпорен бодовна листа на носителот.Lightweight Opens и затвора во еден motion Folds во половина за компактен storage Adjustable торба strap Waterproof бодовна листа holder Dimensions : 35"H x 9"L x 8"W (укината).

За стоката

Слична стока во категоријата