0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Saheb Puramio Бичувањето Павлака во Прав - Ванила & Чоколадо, (250g Секој (Пакување од 2))

Saheb Puramio Бичувањето Павлака во Прав - Ванила & Чоколадо, (250g Секој (Пакување од 2))

DEN 482.40
Това е достапна

Износот

Лесен-за-да -едноставно додадете млеко или вода.Идеален за декорација на торти & колачи, врвот за слатки & десерти и да се згусне mocktails & млеко тресе (наместо на сладоледи).Светлината, меки крем.Кога ќе сакате да ги зачувате вашите бичувањето крем изгледате одлично подолго, само додадете Puramio Камшик Павлака во Прав за да се Камшик тоа!Вашиот шлаг крем ќе остане беспомошна со часови без да се разделуваат.Тоа?s идеал или врвот десерти или украсување торти.Зеленчук врз основа шлаг во прав за да се подготват лесно да се прошири шлаг крем, без било напукнување, souring, наводнување и не се претвори жолта и дефекти.

За стоката

Слична стока во категоријата